בעלי התפקידים בתאגיד

מנכ"ל: אלעד נבון

סמנכ"ל כספים- שירן יצחקי

סמנכ"ל תפעול - סימה בר שלמה

מהנדס - אינג' אדי גחטמן

תאגיד מי מודיעין - מחלקות ויחידות

מחלקת הנדסה ותפעול

 מנהלי ועובדי ההנדסה והתפעול אמונים על אספקת מי שתייה באיכות מצוינת לבתים בשגרה ובחירום, על פינוי השפכים באופן מיטבי ושמירה על בריאות התושבים, על תחזוקה שוטפת תפעול ושידרוג מערכות המים והביוב, ועל תחומי בטחון המים ומשק לשעת חירום תוך עמידה בכל התקנים והכללים הנדרשים.

 צוותי השטח של התאגיד פועלים 24 שעות ביממה מסביב לשעון, כדי לספק לתושבי העיר מודיעין מכבים רעות שירותי אספקת מים ופינוי שפכים ברמה הגבוהה ביותר.

 במסגרת פעילות האגף מתבצעות עבודות רבות לתחזוקת המערכת במצב תקין לאורך כל השנה וטיפול במקרי שבר, באופן המקצועי המהיר והאיכותי ביותר.

האגף מבצע פרוייקטים לשיקום צנרת על פי תכנית אב המתעדכנת מעת לעת ועל פי תכנית השקעות שמתעדכנת מידי שנה ומאושרת על ידי דירקטוריון החברה. 

 שירות לקוחות

 שירות הלקוחות אמון על מתן שירות מקצועי, איכותי, מהיר ואמין לתושבי העיר, בכפוף להתחייבויות באמנת השירות
 ומתוך הסתכלות על חווית הלקוחות שלנו, תוך שאיפה לשיפור תמידי בשביעות רצון הלקוחות. 

 שירות הלקוחות פועל הן ע"י מתן שירות לקוחות פרונטאלי- במשרדי התאגיד, והן ע"י מענה טלפוני ודרך האינטרנט, בפנייה לממונה על פניות הציבור. 

 כמו כן מחלקת שירות הלקוחות אמונה על הוצאת חשבונות המים תוך בדיקה קפדנית לרמת הדיוק שלהם, ועל תחום הגבייה והאכיפה.

 כספים וכוח אדם

 כדי שתאגיד מים ישמור על עצמאותו, עליו לעמוד באמות מידה מחמירות שקבעה רשות המים. ההובלה הכספית של התאגיד חשובה מאין כמוה, ואנו מגישים לדירקטוריון החברה דוחות כספיים רבעוניים ותקציב שנתי, תוך עדכון ודיווח על כל שינוי מהותי בתקציב.

בנוסף, נושא כוח האדם הוא חשוב ביותר עבורנו. כפי שצוין מעלה, התאגיד מחפש כוח אדם איכותי ומשקיע, ובהתאם משקיע חזרה בעובדים. מערך הכשרה, סדנאות העשרה, טיולים ועוד.

 בתאגיד ממונה על מניעת הטרדות מיניות, הנותנת מענה בכל נושא בתחום זה. 

 מענה בשעת חירום

 הטיפול בתשתיות מים הופך להיות קריטי בשעת חירום, שכן מים הם מקור החיים והביוב הוא תחום הקשור באופן ישיר לשמירה על בריאות הציבור ואיכות הסביבה. הגדרות שעת חירום נקבעות ע"י רשויות שונות במדינה. תאגיד מי מודיעין נחשב במפעל חיוני, ובעת הצורך אנו מגייסים את עובדינו לעבודה בשעות לא שגרתיות, בהתאם לצורך.

 תאגיד מי מודיעין מתרגל מדי שנה, ולעיתים מספר פעמים בשנה, פעילות בשעת חירום, כאשר לכל עובד ועובדת בתאגיד תפקיד ברור במערך. התפקוד שלנו בשעת החירום הוא חיוני לשמירה על איכות חיים טובה בעיר, ואנו משקיעים רבות בתחום.

מבנה_ארגוני.jpeg